Napisz do nas

Imię i nazwisko*
Adres e-mail*
Wiadomość*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w sprawie ochrony osób fizycznych przez KMS Sp.z o.o. Sp.K. , Kosarzyn, 66-620 Gubin w celu wysłania powyższego formularza kontaktowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do wglądu do moich danych osobowych, ich zmiany, jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyślij

Jak dojechać?

  • Wypoczynek w oazie spokoju

    Ośrodek położony z dala od hałasu i miejskiego zgiełku

  • Malownicze położenie nad jeziorem

    Lokalizacja na terenie Krzesińskiego Parku Krajobrazowego wśród lasów iglastych

  • Organizacja imprez

    Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji imprez okolicznościowych

O nas

Ośrodek Wypoczynkowy „Nad Borkiem” położony jest nad jeziorem Borek o powierzchni 84 h w miejscowości Kosarzyn, gmina Gubin, województwo Lubuskie. Znajduje się na terenie Krzesińskiego Parku Krajobrazowego wśród lasów iglastych. Położony z dala od hałasu i zgiełku miejskiego gwarantuje odpowiedni wypoczynek w oazie ciszy i spokoju. Umiarkowany klimat sprawia, iż okoliczne lasy są prawdziwym zagłębiem grzybowym.

 

Jezioro Borek o średniej głębokości 6 m jest systematycznie zarybiane a w odległości 1 km Nysa Łużycka wpada do Odry. Na niecierpliwych i niezrzeszonych w PZW wędkarzy czekają położone w pobliżu komercyjne stawy hodowlane.

 

Oferta

Ośrodek dysponuje apartamentami 2 – 6 osobowymi oraz pokojami 2-3 osobowymi. Dysponujemy również sprzętem pływającym jak kajaki, rowery wodne, łodzie, placem zabaw dla dzieci oraz miejscem do wędkowania nad jeziorem.

Istnieje możliwość postawienia przyczepy campingowej oraz namiotu w wyznaczonym miejscu na polu namiotowym z węzłem sanitarnym.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji imprez okolicznościowych – od małych spotkań w gronie rodzinnym lub przyjaciół po niezapomniane bale.
 

Organizujemy : wesela, komunie, chrzciny, urodziny, spotkania, bale sylwestrowe i karnawałowe, imprezy firmowe.
W ośrodku znajduje się restauracja, w której oferujemy całodzienne wyżywienie oraz napoje.

Apartamenty

Wybierz kategorię

Cennik

DOMKI

BUDYNEK  K

K-1  2-osobowy

200,00 zł / doba

K-2  6-osobowy

450,00 zł / doba

K-3  6-osobowy

450,00 zł / doba

K-4  4-osobowy

350,00 zł / doba

K-6 4-osobowy

350,00 zł / doba

UWAGA! Dokładny opis pokoi i zdjęcia w zakładce Apartamenty.
Końcowe sprzątanie apartamentów, budynek K - 80 zł (K-1 50 zł)

POKOJE   HOTELOWE

POKÓJ 
2-osobowy typu Standard

280,00 zł / doba

POKÓJ 
2-osobowy typu Deluxe

300,00 zł / doba

POKÓJ 
2-osobowy z widokiem 
na jezioro

320,00 zł / doba

POKÓJ 
3-osobowy typu Standard

380,00 zł / doba

POKÓJ 
4-osobowy typu Comfort

480,00 zł / doba

Informacje dodatkowe:

Doba  hotelowa  trwa  od  godziny  16:00 w  dniu  przyjazdu, do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Minimalna  długość pobytu  w wysokim sezonie  tj. lipiec – sierpień ( 22.06 – 14.09. 2024) wynosi  6 dni -  dotyczy  domków.
Turnusy  od niedzieli do  soboty. W przypadku  pobytów  krótszych  niż  6  dni -  do  powyższych  cen  obowiązuje  DOPŁATA  (20%   -  dotyczy  domków). Minimalny  pobyt  w pozostałych miesiącach  to  2 dni -  dotyczy domków

 

Warunki  rezerwacji i anulacji:

Rezerwacji pobytu można dokonywać telefonicznie lub mailowo. Po dokonaniu rezerwacji na wskazany przez Państwa adres e-mail zostanie  przesłana informacja  precyzująca  warunki dokonanej rezerwacji. Warunkiem koniecznym potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku w terminie i wysokości wskazanej w potwierdzeniu rezerwacji przesłanej przez recepcję ośrodka. W przypadku rezygnacji z pobytu zadatek nie podlega zwrotowi.

Pole namiotowe

Pole namiotowe położone jest wśród lasów iglastych nad brzegiem jeziora Borek. Wolne od ścisku i gwaru jest prawdziwą odskocznią od wielkomiejskiego zgiełku. Nasze pole jest dozorowane oraz oświetlone i posiada nawierzchnię trawiastą.

Dysponujemy pełnym zapleczem sanitarnym. Dodatkowo udostępniamy oddzielny, zadaszony punkt do mycia naczyń. Z każdego miejsca na kempingu można podłączyć się do gniazdka z energią elektryczną, w zależności od aktualnego obłożenia wystarczy kilku lub kilkunastometrowy przedłużacz.

Cennik pola namiotowego

Namiot

30,00 zł/doba

Przyczepa

45,00 zł/doba

Przyłączenie prądu

20,00 zł/doba

Osoba dorosła

25,00 zł/doba

Dziecko do lat 10

15,00 zł/doba

Dziecko do lat 3

bezpłatnie

Pozostawienie przyczepy

2000,00 zł (pakiet 3 miesiące)

Pozostawienie przyczepy

4500,00 zł(pakiet roczny)

Opłata za samochód na polu namiotowym

15,00 zł/doba

Doba hotelowa na polu namiotowym zaczyna się o godzinie 14:00 a kończy o godzinie 12:00 dnia następnego. Pozostawienie namiotu/przyczepy po tym czasie jest jednoznaczne z rozpoczęciem kolejnej doby pobytu.

Wesela

Dzień zaślubin i wesela to dla każdej Młodej Pary piękne i niezapomniane przeżycie, chwila która powinna na zawsze pozostać w pamięci. Dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby dzień ten pozostał w Państwa pamięci jako najpiękniejszy w życiu. Do dyspozycji Państwa oddajemy przestronną klimatyzowaną salę mogącą pomieścić ok. 140 osób. Jest to idealne miejsce do zorganizowania eleganckiego przyjęcia weselnego.

Zapewniamy profesjonalną i sympatyczną obsługę oraz gwarantujemy wyśmienite dania. Przygotowujemy bufety: owoce, ciasta , stoły wiejskie, grille. Posiadamy również doświadczenie w przygotowaniu i kompleksowym zorganizowaniu Państwa wesela, posiadamy certyfikat Konsultanta Ślubnego.

Zapewniamy:

florystykę
oprawę muzyczną
videofilmowanie i fotografię
koordynację całej uroczystości
transport dla gości
opiekę stylisty

Kontakt w sprawie uroczystości: tel. 608 013 043 – Katarzyna Szczerbanowicz

Galeria

Ośrodek
Z lotu ptaka
Kawiarnia
Plaża